Villa Dingač - v harmonii s přírodou

Myslíte si, že dovolená v Chorvatsku jsou jen rušná střediska, přeplněné pláže, hory a průzračně čisté moře? Pro řadu turistů tomu tak skutečně je, ale Chorvatsko nabízí i místa, ve kterých nenaleznete žádné hotely, diskotéky, ba dokonce ani obchody, ale naopak zde na Vás dýchá všudypřítomná krásná příroda, klid a rodinná atmosféra toho pravého Chorvatska.

 

Přesně to byly důvody, proč jsme téměř před deseti lety objevili malou vesničku Borak, která se nachází přímo na pobřeží Jadranu pod horou Dingač v samém srdci poloostrova Pelješac.

 

I když jsme za ty roky navštívili i jiné země, stejně se do Boraku každý rok alespoň na pár dní vracíme, protože ta místní atmosféra je skutečně nebezpečně krásná a navíc rodina Grljušič, místní rodáci, kterým Villa Dingač patří, a která přispívá k bezstarostné dovolené všech svých hostů (domluvíte se s nimi bez problémů česky), se stala našimi velkými přáteli.

 

Pokud chcete zažít ten nezapomenutelný okamžik, kdy večer sedíte na terase, jíte čerstvou rybu, zapíjíte ji vynikajícím domácím vínem Dingač přímo z produkce rodiny Grljušič a do toho se ve svazích nad Vámi spustí koncert šakalů, pak neváhejte a prožijte svou dovolenou v některém z apartmánů Villa Dingač.

 

Budu rád, když mi pak napíšete, jak se Vám tam líbilo. Že bude naplněno Vaše očekávání, o tom nepochybuji. Pokud tedy nebudete chtít v lednu teplé moře:-)

 

Karel Klodner

 

 

 


Ověřit dostupnost apartmánu

Odeslat